Hakkımızda

Kadıköy Elektrikçi firması olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana etkili bir seviyede hizmet sunma hedefindeyiz. Profesyonel bir personel yapısına sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini de önemsemektedir. Elektrikçi hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde sunulması konusunda hassas bir çalışma sistemine sahip olan firmamız; yeni nesil elektrikçi firması olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Böylece firmamız sektörde yıldızı parlayan genç ve dinamik yapısıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir.

Kadıköy Elektrikçi firması, teknolojiyi başarılı bir şekilde kullanma kabiliyetine sahip olan bir firmadır. Bundan dolayı da her zaman çağın gereklerine uygun bir şekilde elektrikçi hizmetini sunmaktadır. Elektrikçi hizmetinin modern araç ve gereçlerle sunulmasının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bundan dolayı da hem personel yapımızı hem de teknolojik altyapımızı sürekli bir şekilde geliştiriyoruz. Bu durumun doğal sonucu olarak firmamızın her zaman elektrikçi hizmetlerinin sorunsuz bir seviyede sunulması konusunda sorumluluk üstlendiğini de ifade etmek mümkündür.

Her zaman %100 müşteri memnuniyetinin oluşması için etkili bir hizmetin adresi konumunda yer alan firmamız; her zaman hizmetlerini müşteri odaklı bir şekilde sunmaktadır. Firmamız özellikle yaşam alanlarına elektrik tesisatı döşenmesi noktasında her zaman avantajlı fırsatları da sunmaktadır. Üstelik Kadıköy Elektrikçi firması hizmetlerini bütçe dostu bir anlayışla sunmaktadır. Böylece firmamız sektörde çözüm odaklı bir hizmet anlayışıyla da sizleri buluşturmaktadır.

Vizyon

Kadıköy Elektrikçi firması, her zaman yenilikçi, gelişimci ve çözüm odaklı bir hizmeti sunabilme vizyonuna sahiptir. Firmamız sunmuş olduğu elektrikçi hizmetlerini de modern çağın gereklerine göre şekillendirmektedir.

Misyon

Kadıköy Elektrikçi firması, müşteri merkezli, nitelik düzeyi yüksek ve profesyonel seviyede bir elektrikçi hizmetini sunabilme misyonuna sahiptir. Böylece firmamızın her zaman gelişimci yönü de ön plana çıkmaktadır!