Data Hattı

Evde sağlanan internet bağlantısına data adı verilir. Bu kapsamda müşterilerin ihtiyacı ve istedikleri alana göre data tesisatı hizmeti verilir. Data hattının amacı günlük işlerimizin devamında kullandığımız internet için önemlidir. Bu kapsamda data hattının kurulumu veya mevcut hatların bakımı için profesyonel bir hizmet veriyoruz. Data hattı kurulumu alışveriş merkezleri, plazalar ve üniversite gibi alanları da kapsamaktadır. Böylelikle internet kullanımı çok daha geniş bir alana yayılır. Bu sayede kullanım çok daha hızlı ve pratik olmaktadır. Bununla birlikte data tesisatı için alanında uzman ve donanımlı elektrikçi ekibimiz ile hizmet sunuyoruz.


Data Hattı Kullanım Yerleri 0532 247 97 98

Data hattının kurulumu ile hızlı bir şekilde internet kullanımı sağlanır. Bu sayede uygun alt yapı seçenekleri sağlanarak data tesisatı yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimize internet kullanımında oldukça kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Bununla birlikte data hattı küçük bir sim kartına benzemektedir. Fakat bu sim kartına benzeyen data hattı oldukça işlevseldir. Data hattı 4,5G’ye kadar internet sağlanan her alanda kullanılır. Bu kapsamda data hattını birçok alanda internet sağlanabilen her yerde kullanabilirsiniz. Evlerde, ofislerde ve diğer birçok alanda bu sisteminin kurulumu mümkündür. Sonuç olarak data tesisatı hizmeti alındığında internet kullanımı çok daha pratik ve hızlı bir kullanım sağlar.


Data Tesisatı Kurulumu 0532 247 97 98

Kişiler belli başlı alanlarda alt yapı sağlanarak internet kullanımı için hizmet almaktadır. Bu sayede günümüzün bir ihtiyacı olan interneti müşterilerimize kaliteli bir hizmet ile sunmaktayız. Bununla birlikte data tesisatı elektrikçiler tarafından kurulumu sağlanırken özel bir priz ile desteklenir. Bu sayede internet bağlantısı kurulumu yapılmış olunur. Bu kapsamda data tesisatı mutlaka alanında uzman olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Böylelikle data tesisatı adı altında çok daha uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Bununla birlikte data tesisatı dışında onarım ve bakım gibi hizmetlerimiz de mevcuttur.